سرصفحه

تقویم 2020 میوه‌های بی‌شمار طبیعت و موجودات


درباره سری تقویم میوه‌های بی‌شمار

سری تقویم میوه‌های بی‌شمار بر اساس تصاویری پایه گذاری شده که کل صفحه را میوه‌هایی با تعداد نامشخص پوشانده است. زیبایی میوه‌های مختلف به همراه حس فراگیر و بدون مرز بودن این نوع عکس‌ها جذابیت خاص خود را دارد. برای هر ماه سعی شده است که از میوه‌هایی استفاده شود که مربوط به همان فصل بوده و بنابر این تا حدود زیادی فصل‌ها را نیز در خود پنهان دارند. این سری با توجه به ماهیت تصاویر برای وسایل همراه مانند تبلت و تلفن همراه مناسب است گرچه نسخه رومیزی آن نیز همواره ارایه می‌گردد.

تقویم دیگر سال‌ها:

درباره تقویم 2020

امسال نیز تقویم 2020 سری میوه‌های بیشمار با تصاویری منتخب از میوه‌ها تهیه شده است. در تهیه عکس‌ها سعی شده است میوه‌های جدیدی نسبت به سال‌های قبل انتخاب شوند تا استفاده‌کنندگان علاوه بر استفاده از زیبایی، آشنایی بیشتری نسبت به آنان پیدا کنند. آی زیج همواره تلاش دارد تا علاوه بر فراهم کردن تقویم، دانش و آگاهی استفاده‌کنندگان را نیز ارتقا دهد. توجه به جذابیت و جالب توجه بودن نیز به مانند سال‌های قبل در تقویم ۲۰۲۰ مد نظر قرار گرفته است.

تقویم 2020 مطابق روال هر ساله در نسخه رومیزی برای کامپیوترهای دسکتاپ و لپ تاپ در کیفیت QHD و نسخه همراه برای گوشی(موبایل) و تبلت در کیفیت معادل تهیه شده است. به نظر می‌رسد که این کیفیت برای نمایشگرهای موجود و استفاده به عنوان تصویر زمینه یا والپیپر(Wallpaper)، کیفیت قابل قبول و متناسب از لحاظ حجم بارگیری(دانلود) باشد. در طرح تقویم برخی بهبودها پیاده سازی شده است و همچنین رنگ آن به منظور تنوع به مجموعه رنگ شب تغییر یافته است.

دیگر بهبود در تقویم ۲۰۲۰ افزایش تعداد مناسبت‌ها می‌باشد. تناسب و جامعیت مناسبت‌ها افزایش یافته و گرچه تقویم رسمی کشور ایران که توسط مرکز تقویم موسسه ژئوفیزیک دانشگاه تهران منتشر می‌شود مبنای عمل بوده است ولی سعی شده برخی از مناسبت‌های کم اهمیت که از نظر جامعه اولویت زیادی ندارند در تقویم‌ها وجود نداشته باشند و در عوض مناسبت‌های فراگیرتر و در برخی موارد مناسبت‌های جهانی جایگزین شوند.

سال 2020 را سالی سراسر زیبایی و بهره مندی از نعمتهای زیبای خداوندی برای شما عزیزان آرزو داریم و امیدواریم سال ۲۰۲۰ را در کنار تقویم‌های آی زیج با دلی خوش و شادکامی تجربه نمایید. شما نیز در صورت داشتن عکس‌های زیبا و جالب توجه که مناسب این سری تقویم باشند می‌توانید در تقویم‌های سال بعد مشارکت داشته باشید. نظرات و نقدهای شما در انتهای صفحه بهبود دهنده تقویم‌های آتی و راهنمای ما جهت ارائه خدماتی بهتر به شما خواهد بود.

فایل: CountlessFruits(2020)-Jpeg-1920x1920-Mobile.Zip

4
نماد نوع فایل
1920 × 1920
نماد کاربری همراه
همراه
8.6 مگابایت

پیش نمایش:

فایل: CountlessFruits(2020)-Jpeg-2560x1440-Desktop.Zip

10
نماد نوع فایل
2560 × 1440
نماد کاربری رومیزی
رومیزی
9.2 مگابایت

پیش نمایش:

ارایه دیدگاه عمومی با امکان دادن پاسخ و رای برای کلیه کاربران

 

ارایه دیدگاه کارشناسی همراه با تعیین رتبه تنها برای کاربران عضو و فقط یک بار در هر صفحه