سرصفحه

تقویم 1399 شاخه‌ها طبیعت و موجودات


درباره سری تقویم شاخه‌ها

گیاهان و درختان از جمله پدیده‌های طبیعی هستند که در فصل‌های مختلف دستخوش تغییرات زیادی می‌شوند. زیبایی این تغییرات از منظر شاخ و برگ این موجودات دوست داشتنی، موضوع این سری تقویم است. ساقه و شاخه گیاهان به منزله دستان آنان هستند که نعمت‌های خداوند را به ما انسان‌ها و سایر موجودات ارزانی می‌دارند. بنابر این سری تقویم شاخه‌ها به اعطای موهبت‌های بی پایان الهی اشاره دارد، حتی در برف و سرما!

تقویم دیگر سال‌ها:

درباره تقویم 99

تقویم 99 شاخه‌ها مطابق روال سال‌های قبل با تصاویری برگزیده از گل، گیاهان و درختان در فصل‌های مختلف طبیعت تهیه شده است. امسال نیز عکس‌هایی انتخاب شده‌اند که دارای تنوع و گوناگونی هستند و از گل و برگ تا جنگل را شامل می‌شوند. به مانند سال‌های گذشته در تقویم ۹۹ نیز زیبایی، جذابیت و جالب بودن عکس‌ها به همراه مفید بودن و افزایش اطلاعات کاربران استفاده کننده مد نظر قرار گرفته است. آی زیج همواره سعی دارد تا علاوه بر فراهم کردن تقویم‌های تصویری، اطلاعات و دانش استفاده کنندگان را نیز ارتقا دهد.

تقویم 99 امسال نیز در نسخه رومیزی برای کامپیوترهای دسکتاپ و لپ تاپ در کیفیت QHD و همچنین در نسخه همراه برای گوشی(موبایل) و تبلت در کیفیت معادل تهیه گردیده است. به نظر می‌رسد که این کیفیت برای نمایشگرهای موجود و استفاده به عنوان تصویر زمینه یا والپیپر(Wallpaper)، کیفیت قابل قبول و متناسب از لحاظ حجم بارگیری(دانلود) باشد. در طرح تقویم برخی بهبودها پیاده سازی و نقص‌ها برطرف شده است و همچنین رنگ آن به منظور تنوع و تفاوت نسبت به سال قبل به مجموعه رنگ جدید مداد رنگی تغییر یافته است.

تقویم ۹۹ شامل مناسبت‌های بیشتری نسبت به تقویم سال‌های قبل می‌باشد. اولویت و جامعیت مناسبت‌ها تغییر یافته و گرچه تقویم رسمی کشور ایران که توسط مرکز تقویم موسسه ژئوفیزیک دانشگاه تهران منتشر می‌شود مبنای عمل بوده است ولی سعی شده برخی از مناسبت‌های کم اهمیت که از نظر جامعه اهمیت زیادی ندارند در تقویم‌ها اولویت کمتری داشته باشند و در عوض مناسبت‌های جدیدتر یا فراگیرتر و در برخی موارد مناسبت‌های جهانی جایگزین شوند.

سال 1399 را پر از زیبایی، لطافت و شادکامی برای شما عزیزان و دوست داران گل و گیاهان آرزومندیم و این سال را سالی خوب از جهت نگهداشت طبیعت و محیط زیست از خداوند متعال خواستاریم. امیدواریم سال ۱۳۹۹ سالی پربار از لحاظ علمی و عملی در کنار تقویم‌های تصویری آی زیج برای شما باشد. شما نیز در صورت داشتن عکس‌های زیبا و جالب از طبیعت ایران یا جهان که مناسب این سری تقویم باشند می‌توانید در تقویم‌های سال بعد مشارکت داشته باشید. نظرات و نقدهای شما در انتهای صفحه راهنما و بهبود دهنده این سری تقویم در سال‌های آتی خواهد بود.

فایل: Branches(1399)-Jpeg-2560x1440-Desktop.Zip

22
نماد نوع فایل
2560 × 1440
نماد کاربری رومیزی
رومیزی
10.6 مگابایت

پیش نمایش:

فایل: Branches(1399)-Jpeg-1920x1920-Mobile.Zip

15
نماد نوع فایل
1920 × 1920
نماد کاربری همراه
همراه
10.2 مگابایت

پیش نمایش:

ارایه دیدگاه عمومی با امکان دادن پاسخ و رای برای کلیه کاربران

 
نظرات ( 1 )

خیلی خوب و عالی

0
0

ارایه دیدگاه کارشناسی همراه با تعیین رتبه تنها برای کاربران عضو و فقط یک بار در هر صفحه

 
نقدها ( 1 )
5.0 ستاره

خیلی خوب:
واقعا خوب هست و نمره کامل میدم

5 ستاره